fluidtechnik-bohemia-automatizovane-armatury-01
fluidtechnik-bohemia-automatizovane-armatury-01

Spolupracujeme výhradně s výrobci, kteří jsou vynikajícími odborníky ve svém oboru. Klademe důraz nejen na vysokou kvalitu výrobků, ale zejména na jejich bezkonkurenční spolehlivost a vzájemnou důvěru mezi obchodními partnery.

Automatizované armatury nabízíme jako individuální a ideální řešení, dle požadavků zákazníků.

Při návrhu zohledníme provozní podmínky, médium, fyzikální a fyzické parametry, doporučíme a navrhneme možná řešení sestavy z těchto komponent:
- armatury (kulové kohouty, klapky, šoupátka, válce, uzavírací a regulační ventilysolenoidové ventily)
- ovládací pohony
- řídící prvky (např. pneumatické ventily, regulace
- snímače poloh nebo stavu a indikátory stavu
- připojovací šroubení a příslušenství
- ostatní specifické prvky.

Zboží neprodáváme, ale přinášíme kompletní řešení, které je u nás kompletováno a 100% testováno na funkčnost před jejich předáním zákazníkům. Pomáháme udržovat vysoký standard v automatizaci průmyslových procesů.

Nabízíme průmyslové a automatizované armatury zejména pro oblasti teplárenství, energetiky, potravinářství, farmacie, automotive, environmentálního průmyslu, chemického a petrochemického průmyslu jež jsou součástí dochlazování a ohřevu médií. Disponujeme konstrukčním, technologickým, výrobním a servisním zázemím společně s širokou škálou kooperací umožňující pružně reagovat na potřeby zákazníka. Naším cílem je pokrýt co nejširší spektrum uplatnění průmyslových armatur při zachování vysoké technické odbornosti a co nejlepšího poměru kvality a ceny.

Kontaktujte nás - poradíme a navrhneme náhrady i pro staré, nefunkční nebo nesehnatelné komponenty a automatizované armatury