Pneumatické válce, lineární pohony

Přesné a řízené cykly bez únavy po 24 hodin denně.

Pnematické válce jako základ, doplníme o přibrždění dojezdu koncových poloh, regulaci rychlosti posuvu, snímání poloh a řizením směru chodu pomocí ventilu ať pneumaticky nebo elektrickým signálem.

Typické komponenty:
- Pneumatické válce a lineární pohony
- Elektrické lineární pohony a příslušenství
- Šroubení a fitinky
- Hadice a příslušenství
- Pneumatické ventily
- Linerární vedení

Automatizované armatury

Základní kámen technologií a výroby

Pomůžeme vám efektivně řídit a regulovat vaše média (plyny, kapaliny, sypké hmoty) pomocí kulových kohoutů, šoupátek, a dalších ventilů doplněných pneumatické nebo elektrické pohony. Vše dokážeme snímat a řídit dle potřeby - regulace on/off, polohování, proporcionální regulace nebo individuální modulační křivky - nic není přkážkou.

Typické komponenty:
- Kulové kohouty 
- Klapky 
- Nožová šoupátka
- Solenodové ventily
- Pohony a příslušenství
- Pneumatické ventily a rozvaděče
- Snímací a měřící prvky

Pneumatické systémy

Pneumatika - neustálé objevování nových řešení

Najdeme pro vás řešení od základních funkcí 2/2 ventilů po složitější 5/3 nebo oscilační ventily. Požadujete více? Navrhneme vám správné zapojení od jednotek po desitky ventilů. Je toho více a potřebujete vše řídit z jednoho místa? Pak pro vás budou ideální ventilové ostrovy, dle vašich potřeb vám zkompletujeme osazení rozvodných skříní. Na vše se dá najít řešení.

Typické komponenty:
- Pneumatické ventily a rozvaděče
Úpravu vzduchu 
- Šroubení a příslušenství

Úprava vzduchu

Klíčový prvek, který má vliv na životnost celé technologie.

Dle vašich potřeb a specifik vám navrhneme vhodné řešení úpravy tlakového vzduch od jednoduchých regulátorů tlaků, filtrace, přimazávání, přes systémy pro standardní strojírenské pneumatické komponenty nebo náročná CNC, včetně odváděčů kondenzátu a sušičů tlakového vzduchu, až po úpravné jednotky vhodné do farmaceutických a čistých prostor. 

Typické komponenty:
- Úpravu vzduchu 
- Šroubení a příslušenství

Efektivně navrhujeme pneumatické řídicí systémy a automatizované armatury snížující náklady na provoz a zvyšující efektivnost výroby. Zjednodušujeme instalaci a poskytujeme zákazníkům kompletní řešení na míru, včetně záručního a pozáručního servisu.