TRADICE

30 let preciznosti a zkušeností ● 45.000 kusů položek skladem ● Od návrhu po kompletaci

Naše společnost vyrostla z obchodního zastoupení firmy HOERBIGER-ORIGA z počátku 90. let, kdy byly položeny základy k pozdějšímu vzniku současné právní formy s.r.o.. Od roku 2008, kdy došlo k akvizici našeho hlavního partnera firmou Parker Haniffin, jsme certifikovaným Parker Premier distributorem a provozujeme v souladu s korporátními pravidly tzv. Parker Store. Trvalým zdokonalováním služeb jsme nyní pro naše zákazníky kompetentním partnerem nejen v oblasti pneumatických prvků, ale i průmyslových armatur včetně komplexních řešení. Důležitým aspektem byla vždy orientace na dodavatele, kteří garantují optimální poměr kvalita/cena. O úspěšnosti naší práce a kvalitě výrobků svědčí řada spokojených zákazníků, kteří nám léta důvěřují.

Přehled sortimentu a značek

Specializace na pneumatické systémy

OBCHOD A VÝROBA

Naše společnost se postupně rozrůstá, rozšiřujeme svoji činnost a zdokonalujeme poskytované služby. Kromě tradiční obchodní činnosti v oblasti pneumatických systémů a průmyslových armatur, rozšiřujeme již zavedenou výrobu pneumatických "ISO" válců o výrobu krátkozdvihových (kompaktních) a nestandardních válců o nové, bezpístnocové válce OSP-P a montáž kompletních zakázek. Soustředěním těchto činností pod jednou střechou jsou pro Vás zabezpečeny ty nejlepší dodací termíny.

Systém řízení kvality (QMS) ISO 9001

Naším dlouhodobým cílem je kvalita našich produktů v souladu se schopností naplňovat a překračovat očekávání našich zákazníků.
Pravidelně zlepšujeme interní procesy, posilujeme komunikaci se zákazníkem a aktivně předcházíme rizikům u našich dodávek. Proto jsme dlouhodobě úspěšným držitelem certifikace ISO 9001.

Všeobecné obchodní podmínky