Pozicionery

Typ ePos 1435

Typ ePos 1435

Digitální pozicioner s externím snímačem polohy a automatickou funkcí pro inicializaci. Hodí se pro lineárním i otočné pohony, jednočinné nebo dvojčinné. Ovládací čas se nastavuje integrovanými škrtícími ventily.

Detail produktu
Typ cPos 1436

Typ cPos 1436

Inteligentní pozicioner s integrovaným procesním regulátorem pro řízení kapalin, plynů nebo páry ve spojení s armaturou. Funkce automatické inicializace usnadňuje nastavení. Hodí se pro lineárním i otočné pohony, jednočinné nebo dvojčinné.

Detail produktu
Typ D3

Typ D3

Digitální pozicioner s piezo-elektrickými ventily a s nízkou vlastní spotřebou vzduchu. Hodí se pro lineárním i otočné pohony, jednočinné nebo dvojčinné. Přehledný display umožňuje jednoduchou konfiguraci a nastavení.

Detail produktu
Typ EP5

Typ EP5

Elektropneumatický pozicioner s vestavěným I/P převodníkem (E5). Modulární systém umožňuje snadné připojení dalšího příslušenství jako jsou např. koncové spínače, zpětné hlášení polohy nebo potenciometr. K dispozici je kromě základního provedení také jiskrově bezpečné EEx ia nebo s pevným závěrem EEx d.

Detail produktu
Typ P5

Typ P5

Základní jednotka modulového systému PMV. Pracuje jako pneumatický jednočinný nebo dvojčinný regulátor polohy s rychlou odezvou a velmi snadným nastavením. Kdykoli je možno připojit I/P převodník nebo další stavebnici systému jako např. koncové spínače nebo zpětné hlášení polohy.

Detail produktu
Typ F5

Typ F5

Jednotka pro polohovou zpětnou vazbu nabízí možnost velmi jednoduše přidat spínače (mechanické nebo induktivní), potenciometr nebo polohový převodník 4-20 mA. Modulární skříň nepotřebuje žádné zvláštní upevnění a je těsněná na základní jednotku pozicioneru O-kroužkem. LED diody pomáhají při nastavení vysílače. Kromš standardního provedení se dodává také podle ATEX EEx d nebo v jiskrové bezpečnosti EEx ia.

Detail produktu
Volejte tel.: +420 548 426 811

Najdete nás i na Facebooku:     Facebook