Manipulátory - AVM

Výrobce:
AVM
Poptat

Popis

Velmi pevné, kompaktní manipulátory s přesným vedením. Jednotlivé prvky tohoto modulárního systému lze vzájemně kombinovat a propojovat a vytvářet tak manipulátory schopné přímočarých i rotačních pohybů. Přidáním mechanických chapadel získáme téměř kompletní hardwarovou část robotického systému.

Typ 302–305 - Velmi pevný, kompaktní manipulátor s přesným vedením kuličkovými pouzdry a vodícími tyčemi s průměrem 12, 20, 25 mm, doplněný o pneumatický válec Ø 20, 32, 50 mm. Jednotka obsahuje hydraulické tlumiče, spínače koncových poloh vč. LED signalizace a škrtící ventily. Na požádání možno doplnit o sklápěcí zarážky k dosažení 2, 3 nebo 4 středních poloh.

Typ 357 - Lineární jednotka s kladkovým vedením a s bezpístnicovým válcem Ø 25 mm na samonosném rámu. Včetně hydraulických tlumičů, spínačů polohy a škrtících ventilů. Vhodné pro montáž např. víceosého manipulátoru. Na požádání možno doplnit o sklápěcí zarážku k dosažení střední polohy.

Typ 37 - Lineární jednotka s vedením kuličkovými pouzdry a vodícími tyčemi s průměrem 16, 25, 40 mm, doplněná o pneumatický válec Ø 16, 25, 32 mm. Jednotka obsahuje hydraulické tlumiče, spínače koncových poloh vč. LED signalizace a škrtící ventily. Vhodné pro montáž víceosého manipulátoru. Na požádání možno doplnit o sklápěcí zarážku k dosažení střední polohy.

Typ 41 - Rotační modul se 2 kuličkovými pouzdry, ovládaný integrovaným pneumatickým válcem. Součástí modulu jsou 2 hydraulické tlumiče rázů, induktivní spínače polohy a mechanický doraz nastavitelný v rozsahu +/- 5°. Na požádání možno doplnit o sklápěcí zarážku k dosažení střední polohy.

Typ 42 - Rotační modul se 2 kuličkovými pouzdry, ovládaný integrovaným pneumatickým válcem. Součástí modulu jsou 2 hydraulické tlumiče rázů, induktivní spínače polohy a mechanický doraz nastavitelný v rozsahu +/- 5°. Na požádání možno doplnit o sklápěcí zarážku k dosažení střední polohy.