Upínací prvky - AVM

Výrobce:
AVM
Poptat

Popis

Upínky s dvojčinným pneumatickým ovládáním. Konstantní upínací síla v celém zdvihu. Magnetický píst pro bezkontaktní spínání koncových poloh. Dokonalé vedení s dlouhou životností. Bez přimazávání až 4 milióny cyklů. Bezúdržbový provoz.

Typ 211–215 - Úhlová upínka s dvojčinným pneumatickým ovládáním. 2 nebo 3 ramena s upínacím úhlem -8°. Bezúdržbový provoz. Na přání vč. 2 induktivních spínačů polohy.

Typ 221–225 - Úhlová upínka 180° s dvojčinným pneumatickým ovládáním. 2 ramena samosvorná v poloze uzavřeno. Elastické tlumení v poloze otevřeno. Bezúdržbový provoz. Na přání vč. 2 induktivních spínačů polohy.

Typ 231–235 - Paralelní upínka s dvojčinným pneumatickým ovládáním. Konstantní upínací síla v celém zdvihu. Dokonalé bronzové vedení s dlouhou životností. Bez přimazávání až 4 milióny cyklů. Na přání vč. 2 induktivních spínačů polohy.

Typ 240 - Paralelní mikro-upínka s dvojčinným pneumatickým ovládáním. Konstantní upínací síla v celém zdvihu. Magnetický píst pro bezkontaktní spínání koncových poloh.

Typ 242–247 - Uupínka s dvojčinným pneumatickým ovládáním. Konstantní upínací síla v celém zdvihu. Magnetický píst pro bezkontaktní spínání koncových poloh. Dokonalé vedení s dlouhou životností. Bez přimazávání až 4 milióny cyklů.

Typ 251–257 - Paralelní upínka s dlouhým zdvihem a dvojčinným pneumatickým ovládáním. Konstantní upínací síla v celém zdvihu. Dokonalé vedení s dlouhou životností. Bez přimazávání až 2 milióny cyklů. Na přání vč. 2 induktivních spínačů polohy.

Typ 270–275 - Úhlová kompaktní upínka s dvojčinným pneumatickým ovládáním. Ramena s upínacím úhlem -4°. Bezúdržbový provoz. Na přání vč. 2 induktivních spínačů polohy.

Typ 282–284 - Úhlová kompaktní upínka s jednočinným pneumatickým ovládáním. Ramena s upínacím úhlem -5°. Na přání se dvěma otvory v upínacích ramenech. Bezúdržbový provoz.

Typ 2913 - Úhloá 3-ramenná upínka s jednočinným pneumatickým ovládáním. Ramena s upínacím úhlem 3x -3°. Vysoká upínací síla. Bezúdržbový provoz.